Özgeçmiş

1973 Yugoslavya Kosova’nın Prizren şehrinde doğdu. Kosova Priştine Üniversitesi Tıp Fakültesinden yatay geçiş yaparak Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2004 yılında mezun oldu. 2006 yılına kadar Özel Çankaya Ufuk Polikliğniğinde çalıştı. 2006 yılı Şubat ayından 2008 Kasım ayına kadar Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde uzmanlık, 2008 yıl Aralık ayından itibaren yatay geçiş yaparak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Ve Damar Cerrahisi bölümünde uzmanlık eğitimini aldı. 2011 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar cerrahisinden uzmanlığını almıştır. Sonrasında Ankara 100. Yıl hastanesinde 6 ay süre ile fulltime (tam gün) olarak Prof.Dr.Harun TATAR yanında çalıştı. 2012 şubat ayında Mecburi hizmet görevi için Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve damar cerrahisi bölümüne geldi.

Gaziantep Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi Bölümün’deki çalışma sürecinde Erişkin ve Pediyatrik Kalp Cerrahisi vakası gerçekleştirdi. Kalp nakli gerçekleştirmek için kalbi çıkartan ekibin başındaydı. Ayrıca Prof.Dr. Haşim Üstünsoy ve Doç.Dr.Gökhan Gökaslan öncülüğünde 6 Kalp nakli ve yaklaşık 25  yapay kalp cihazı yerleştirme operasyonunda yer aldı.

2015 yılı ocak ve mart ayı arasında Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesin’de başhekim yardımcısı sonrasında 2015 yılı mart 2016 yılı ocak ayına kadar üst düzey Yöneticisi olarak görev yaptı.  Akabinde Gaziantep Üniversitesi Kalp ve Damar Cerrahisi bölümüne geri döndü.

2017 Aralık ayında Yardımcı Doçent kadrosuna alınmış olup akademik kariyerine devam etmektedir.

Aynı anda baba mesleği olan Priştine Üniversitesi Türkoloji Fakültesi mezunudur.